Pawbol Sp. z o. o.
Elektri Installatsiooni Tarvikute Tootja

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tooted

Kogemus

Pawbol Sp.z o.o. on Poolas ja Euroopas tunnustatud elektri installatsiooni tarvikute tootja, mis alustas oma tegevust 1989. aastal tootmisega. Täna kuulub nende tootevalikusse üle 2000 eseme, mille tootjaks on ettevõte ise. Aastatepikkune kogemus ja paindlikus tagab toodete kõrge kvaliteedi ja klientide rahulolu. Ettevõte on end tõestanud kindla ja usaldusväärse äripartnerina ning on muutunud usalduse ja usaldusväärse sünonüümiks.

Kõrgeim kvaliteet

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda Poola ja Euroopa turgudel kõrgeimat kvaliteeti nii tootmises,kui ka klienditeeninduses. Ettevõte juhindub oma tegevuses EN ISO 9001: 2008 nõuetele, mida kinnitab DAS Certification LTD. 2002.aastal saadud ISO 9001:2008 standard on tõstnud teenuste kvaliteeti ja klientide rahulolu.

Sertifikaat hõlmab elektri installatsiooni tarvikute tootmist ja jaotamist. Positiivne hinnang kvaliteedisüsteemile on kinnitatud sertifikaadiga nr P 019-03

Usaldusväärne tranija kodu- ja välismaal.

Pawbolil on koostööpartnereid üle kogu Poola ja Euroopa. Müük kodumaal käib läbi müügiosakonna, kus töötab üle 20 inimese, nii kohapeal, kui ka väljaspool. Kogemustega meeskond teeb koostööd usaldusväärsete logistikafirmadega ning tarned toimuvad kiirelt ja tõhusalt.

Juba mitmendat aastat laineb Pawbol edukalt välisturgudele ja suurendab müügimahtusid. Hetkel eksporditakse oma toodangut 16-sse välisriiki.

ZIP | PDF

ZIP | PDF

 

 

 Küpsiste poliitika