Pawbol Sp. z o. o.
Elektri Installatsiooni Tarvikute Tootja

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Küpsiste poliitika

1. See leht ei kogu automaatselt teavet, välja arvatud küpsistes sisalduvat teavet.

Küpsised on arvutifailid, mis salvestatakse kasutajate arvutitesse. Need on mõeldud teenuse veebilehtede kasutamiseks. Küpsised sisaldavad tavaliselt veebisaidi nime, kust need pärinevad. Samuti sisaldavad küpsised arvutis säilitamise aegumistähtaega ja nende unikaalset numbrit.

2. Küpsiseid kasutatakse järgmistel eesmärkidel:

  • veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teenuse kasutaja eelistustele ning veebilehtede kasutamise optimeerimiseks. Need failid võimaldavad tuvastada veebilehe kasutaja arvutit ning veebilehte õigesti kuvada, isikupärastades lehe seaded;
  • anda statistikat selle kohta, kuidas teenuse kasutajad kasutavad veebilehti, mis omakorda võimaldab parendada nende ülesehitust ja sisu;
  • hoiavad teenuse kasutajat seansi (pärast sisselogimist) ajal sisselogituna, tänu millele ei pea kasutaja igal teenuse lehel taas sisse logima ega parooli sisestama;
  • annavad unikaalsed tuvastustunnused kasutajatele, kes suhtlevad konsultandiga LiveChati kaudu;

Meie teenuseleht  kasutab kahte põhilist tüüpi küpsiseid:

  • „Seansiküpsised“ on ajutised failid, mis salvestatakse kasutajate arvutites kuni väljalogimiseni, veebilehelt lahkumiseni või tarkvara (veebibrauseri) blokeerimiseni.
  • „Püsiküpsiste“ failid salvestatakse kasutaja arvutisse küpsiste parameetrites määratud ajaks või kuni kasutaja need eemaldab.

3.  Meie teenuselehel kasutatakse järgmiseid küpsisetüüpe:

  • „põhilised küpsiseid“, mis võimaldavad teenuselehel olemasolevate teenuste kasutamist, nt autentimisküpsised, mida kasutatakse teenuste jaoks, mis vajavad autentimist läbi teenuselehe
  • Küpsised, mida kasutatakse turvalisuse tagamiseks, nt teenuselehe autentimisväljal pettuse tuvastamiseks
  • „kasutusküpsised“, mis võimaldavad teabe kogumist teenuselehe  veebisaitide kasutamise kohta
  • „funktsionaalsed küpsised“, mis võimaldavad „mäletada” kasutaja poolt valitud seadeid ning kasutajaliidese personaliseerimist, nt valitud keel või kasutaja regiooni, fondi suurust, veebilehe väljanägemist jne.

4.  Paljudel juhtudel on veebibrauseril lubatud küpsiseid kasutaja arvutisse salvestada. Veebilehe kasutajad saavad küpsiste seadeid igal ajal muuta. Neid seadeid saab muuta nii, et need blokeerivad küpsiste automaatse töötlemise teie veebibrauseri seadetes või teavitavad teid küpsiste kohta kasutaja seadmes (iga kord).

Üksikasjalikumat teavet küpsiste ja nende töötlemise kohta leiate tarkvara seadistustest (veebibrauser).

5. Veebisaidi operaator teatab, et küpsiste kasutamise piiramine võib mõjutada veebisaidi  mõne funktsiooni kasutamist.

Küpsiseid, mis on salvestatud teenuse kasutaja arvutisse, saavad kasutada ka reklaamijad ja partnerid, kes teevad koostööd veebisaidi operaatoriga.

Rohkem teavet küpsiste kohta leiate siit (sisestage Eesti wiki veebileht küpsiste kohta) või veebibrauseri spikrimenüüst.